باسکول بی نظیر 6 تن مدل MB 6001-1-3 SB 51

ساخت وبلاگ
چکیده : یکی از مدل های ساده باسکول صنعتی و در عین حال کاربردی است که با 12 ماه ضمانت در فروشگاه تجهیزات عرض... با عنوان : باسکول بی نظیر 6 تن مدل MB 6001-1-3 SB 51 بخوانید :

یکی از مدل های ساده صنعتی و در عین حال کاربردی است که با 12 ماه ضمانت در فروشگاه تجهیزات عرضه می شود. خرید باسکول با این مدل می تواند برای محیط های صنعتی که نیاز به باسکول بدون چرخ با نمایشگر ساده دارند، مناسب باشد. این مدل باسکول بی نظیر مانند مدل های هم سری خود دارای یک سینی گالوانیزه 1.5*1.5 متری است و بدنه آن نیز از فلز ساخته شده است که مقاومت و استحکام دستگاه را چندین برابر می کند.
این باسکول برای سهولت در کنترل و تنظیمباسکول به ریموت کنترل مجهز است. علاوه بر این قادر است علاوه بر توزن مواد، تعداد قطعات را نیز شمارش نماید که این یکی از ویژگی های کاربردی در این مدل باسکول است. با توجه به قیمت باسکول ، این دستگاه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و شما می توانید به صورت کاربردی از این باسکول صنعتی برای توزین مواد تا حداکثر وزن 6 هزار کیلوگرم استفاده نمایید. در اندازه گیری وزن مواد اینباسکول از دقت 2 کیلوگرم بهره می گیرد. برای خرید باسکول با این مدل با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

<%= Title %>

...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : چهارشنبه 20 دی 1396 ساعت: 0:57