باسکول بی نظیر 150 کیلویی مدل MB 63 L, MB 153 L

ساخت وبلاگ
چکیده : یکی از مدل های باسکول صنعتی مجهز به صفحه نمایش سوپری از نوع SB می باشد. با استفاده از این باسکول شما... با عنوان : باسکول بی نظیر 150 کیلویی مدل MB 63 L, MB 153 L بخوانید :
یکی از مدل های باسکول صنعتی مجهز به صفحه نمایش سوپری از نوع SB می باشد. با استفاده از این باسکول شما می توانید مواد تا 150 کیلوگرم را با دقت 50 گرم اندازه گیری نمایید. علاوه بر نمایشگر وزن، این مدلباسکول ثابت دارای نمایشگر قیمت نیز می باشد. سینی گالوانیزه ، بدنه فلزی و چرخ از جمله ویژگی های مثبتی هستند که در زمان خرید باسکول با این مدل مورد توجه قرار می گیرند. از نظر قیمت باسکول نیز این دستگاه با توجه به کیفیت نسبتا خوبی که دارد در رده انواع باسکول با قیمت مناسب قرار می گیرد. فروشگاه تجهیزات یکی از برترین نمایندگان فروش باسکول بی نظیر است که در آن این دستگاه با 12 ماه گارانتی عرضه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فروش باسکول می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.
باسکولبا این مدل دارای امکانات و ویژگی های متعددی است که در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم. یکی از مشخصات این مدل باسکول بی نظیر باتری این دستگاه است. باتری باسکول را می توانید برای 200 ساعت کار مداوم استفاده نمایید و با توجه به لامپ شارژ باتری از میزان شارژ آن مطلع شوید. بدنه این دستگاه و همچنین صفحه بارگیر آن از پروفیل صنعتی طراحی و ساخته شده و با رنگ کوره ای پودری استاتیک پوشانده شده است. مانیتور در این مدل باسکول 150 کیلویی علاوه بر کیفیت بالایی که دارد از نور پس زمینه نیز برخوردار می باشد.حسگر سنجش وزن یا به عبارت دیگر لودسل این دستگاه دارای گواهینامه بین المللی OIML است. در هنگام خرید باسکول از جمله ویژگی هایی که در نظر گرفته می شود، صفر اتوماتیک و کالیبراسیون دیجیتال است. این مدل باسکول فروشگاهی دارای حافظه بوده و به یک خروجی RS 232 مجهز می باشد.انواع باسکول بی نظیر برای وزن های 60 و 150 کیلوگرم، دارای نمایشگر از نوع LED و یا LCD می باشند که دارای نور پس زمینه است. علاوه بر این رده درستی در این مدل باسکول، C3 است.

باسکول,نظیر,کیلویی,...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : سه شنبه 28 شهريور 1396 ساعت: 1:54